Teet Margna OKO kraaniveejuhtumist: see teema on minu jaoks lõpetatud

 (10)
Teet Margna ja Kaupo Karelson
Teet Margna ja Kaupo KarelsonFoto: Taavi Sepp

Pühapäeva õhtul võttis Facebookis tuld Teet Margna postitus, kust selgus, et tema janusele 5-aastasele tütrele keelduti kraanivett andmast. Nüüdseks on aga mõlemad osapooled omavahel rääkinud ning Margna jaoks vahejuhtum lõppenud.

"Tõnis Siigur on minuga kontakteerunud ning vabandanud juhtunu eest. Nüüdseks on see teema lõpetatud minu jaoks," lausus Teet Margna Kroonikale lühidalt, soovimata pikemalt sellel peatuda. Kuigi sotsiaalmeedias arutletakse tasuta kraanivee palumise ja saamise üle tuliselt ja ilmselt veel kaua, on selge, et Teet Margna pika vihaga mees ei ole ning loeb omalt poolt teema lõpetatuks.

Pühapäevases Facebooki-postituses kirjeldas armastatud saatejuht, kuidas pärast rattasõitu tekkis tema viieaastasel tütrel Martal suur janu ning nad läksid teele jäänud OKO restorani paluma klaasikest kraanivett.

Kahjuks ei olnud restoran aga nõus seda pakkuma ja Margna lahkus koos oma tütrega "OKO'st silmad häbi täis ja Martal nutt kurgus".

OKO restorani omanik Tõnis Siigur tunnistas, et tegemist oli kahetsusväärse juhtumiga, kuna see puudutas last. "Antud olukorras oleks teenindaja ilma mingi vaidluseta pidanud andma kraanivett," lausus Siigur Kroonikale.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare