Toitumisnõustaja Vivika Virve: minu staarkiropraktikust ekskaasa on välja kuulutanud sõja, et mult lapsed ära võtta


Sir Allan Gary Austin Oolo, Vivika Oolo
Sir Allan Gary Austin Oolo, Vivika OoloFoto: Karin Kaljuläte

Eesti Ekspress avaldas 4. aprillil uudise toitumisnõustaja Vivika Virvest, kes esitles end toitumisnõustajana diplomi abil, mis ei kehti ja mida pole kunagi väljastatudki.

"Võtaksin meedias läbi käinud teema kokku, mis minu "kalli eksabikaasa" poolt genereeritud sai. Kõik minu lähedased teavad, millises igapäevases pingelises võitluses ma juba pea pool aastat elanud olen ja millise hulluga võitlema pean, selleks et endale ja oma lastele lõpuks rahu ja stabiilsust tagada," räägib Vivika Virve.

"Sellest Allan Oolole ei piisanud, et ma kõik meie ühiselt soetatud vara talle jätsin ja praktiliselt tühjade kätega oma kodust minema kõndisin. Suurest kibestumisest lahutuse ees, otsustas ta siiski välja kuulutada sõja ja mind kohtusse anda, et mult ka lapsed ära võtta," jätkab ta.

Ent sellega kogu asi ei piirdu. "Kokkuvõtteks siis on Allan Oolo ise võltsinud valmis libadiplomi, mille ta mulle suurest armastusest ja toetuset kaheka aastat tagasi muretsenud on ja nüüd sellega avalikult minu mainet kahjustada üritab," paljastab Vivika.

Loe täispikka lugu Õhtulehest