Tore sõprus! Kadri Tali väisas kontserti Hegert Mölderiga


Kroonika 27.08.18
Kroonika 27.08.18Foto: Karli Saul

See on tore sõprus, mis sai alguse koostööst. Tuntud muusikamänedžer ja -produtsent Kadri Tali (46) väisas 2Cellose kontserti Haapsalus koos oma sõbra Hegert Mölderiga, keda teatakse kui edukat IT-ettevõtjat ja adrenaliinisõltlasest ratastoolimeest – „Pealtnägija“ andmetel on Hegert esimene eestlane, kes sooritas benji-hüppe ratastoolis!

Veebiarhitektina on Hegert loonud kodulehekülgi mitmetele tuntud Eesti ette­võtetele ja telesarjadele nagu „Kelgukoerad“ ja „Pilvede all“. Talle on omistatud silmapaistva tegevuse eest IT-maailmas Kuldmuna auhindu.

Mõne aasta eest osales ta tiimi I Can Move eesotsas saatesarjas „Ajujaht“ ideega, mis arendas manuaalsele ratastoolile rummusisese elektrimootoriga rattaid – need aitavad võimendada nõrkade käte tõuke- ja pidurdusjõudu.

Tegemist on mehega, kes murrab kõigiti müüti liikumispuudega inimeste piiridest. Hegert on sooritanud langevarju- ja benji-hüppe, samuti lennanud paraplaaniga ja katapulteerunud…

„Meie sõprus Hegertiga algas siis, kui sai hakatud Põhjamaade Sümfooniaorkestrile kodu­lehekülge tegema,“ seletab Kadri Tali. „Ma ei tunne teist nii toredat, lahedat, ettevõtlikku ja innovaatilist inimest kui tema – ma sooviksin eneselegi rohkem selliseid isiksuse­omadusi. Kontserdile kutsus tema minu, mina kutsusin tema nüüd omakorda eelseisvatele Saaremaa Ooperipäevadele.“

Koos Kadri ja Hegertiga väisas kontserti ka Hegerti vend Jüri (pildil vasakul). Igal juhul meeleolukaid ooperipäevi!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare