Tubli naine! Carmen Pritson-Tammest sai sertifitseeritud elunõustaja

 (5)
Carmen Pritson Tamme
Carmen Pritson TammeFoto: Daisy Lappard, Ajakirjade Kirjastus

Endine saatejuht Carmen Pritson-Tamme on töötanud juba mõnda aega elunõustajana ja nüüdseks on see amet tema jaoks veelgi suurema tähenduse saanud. Täna postitas Carmen oma Facebooki rõõmu-uudise, et temast on saanud sertifitseeritud elunõustaja.

Tõestuseks pani ta välja pildi sertifikaadist, kus on kirjas, et naine on läbinud 100 tundi õpinguid uhkes Robbins-Madanes koolis, kust on sirgunud üle 10 000 elunõustaja.

Carmen rääkis hiljutises Kroonika intervjuus, et elunõustaja peaks olema inimese kõige parem sõber, kuulaja ja nõuadja, motiveerija. "Ta on inimene, kes ütleb – halloo, mida sa teed? Tõuse püsti! Sa raiskad oma aega! Olgugi, et ma tajun, näen ja tunnen, siis inimesele käsi ma peale ei pane ega ütle, et siin on see häda ja seal too ning hakkame nüüd energiaid tõstma. Ei! Inimene on selleks kõigeks ise võimeline. Mina pakun strateegilist sekkumist. See on psühholoogia. Õppisin seda ameeriklasest filantroobi Anthony Robbinsi meetodil ja olen igavesti tänulik, et selleni jõudsin," rääkis toona naine.

Telli Kroonika