Uhke värk! Jaan ja Eve Toots soetasid Hispaaniasse maja

 (2)
Ärimees Jaan Toots ja tema ärinaisest armastatu Eve Kirs abiellusid Toomkirikus lähedaste sõprade ja sugulaste ringkonnas.
Ärimees Jaan Toots ja tema ärinaisest armastatu Eve Kirs abiellusid Toomkirikus lähedaste sõprade ja sugulaste ringkonnas.Foto: Karli Saul

Päikeseline vöönd on kutsuv! Ettevõtjaist abikaasad Jaan Toots (60) ja Eve Toots (43) sisustavad oma uut elamist, maja Hispaania päikeserannikul, kus tänavu ilmavalgust näinud tütre Elisabetiga puhkamas käia.

Jaanile kuulub terve hulk kinnisvara ja kinnistuid üle Eesti – Saare maakonnas ja Viimsis, Karla, Ilmandu ja Meremõisa külas ning korterid Otepääl ja Tallinna kesklinna kõige nooblimas kandis, Rotermanni kvartalis, kirjutab Kroonika. Hispaania maja on Jaani esimene kinnisvarainvesteering välismaal.

Tänavuses Kroonika edukate TOPis jõukamate naiste seas neljandale kohale platseerunud Eve Tootsi kinnisvara nimekiri on veelgi pikem kui tema abikaasal. Talle kuuluvad kinnisasjad Pärnumaal, Tartumaal, Valgamaal, luksuslik korter Tallinna vanalinnas ja vanalinna külje all.

Loe refereeritud artiklit pikemalt Kroonikast.

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare