Ulakas telemees Toomas Kirss ahistamisest: kui sa oma rolli ei saa muidu kätte kui lased end patsutada, oled lihtsalt andetu!

 (8)
Toomas Kirss
Toomas KirssFoto: Ilmar Saabas

Vestlussaate "Hommik Anuga" hooaja lõpusaates toodi uuesti ekraanile parimad palad intervjuudest, mis Anu Välbale antud on. Üheks värvikamaks näiteks oli kindlasti usutlus Toomas Kirsiga käesoleva aasta jaanuaris, mil maailmas oli äsja lahvatanud suur Harvey Weinsteini skandaal, ent Eestis polnud ahistamisjuhtumisest avameelselt kõnelemine veel maad võtnud.

"See on valgete meeste maha tampimine," põrutas Kirss Välbale resoluutselt. "Kui sa naisnäitlejana 30 aastat mõtlesid, kas sind ahistati või mitte, peaksid sa minema arsti juurde! Et oi, kas see oli ahistamine või ta lihtsalt sügas mind... Kui sa oma rolli ei saa muidu kätte kui lased end patsutada, siis oled võib-olla lihtsalt andetu. Te, naised, tulete, tissid püsti, kogu see värk on kõigile vaatamiseks ja te räägite ahistamisest, kamoon, see pole normaalne. See on vandenõu valgete meeste vastu. Võib-olla maailm on ülerahvastatud, ärme enam tee lapsi," särtsus ta vihast.

Anu Välba vihje peale, justkui oleks ka Toomas Kirss ise kuluaarides tuntud kui kahemõtteliste naljade tegija, kelle seltskonnas nii mõnelgi naisel ehk hakkaks ebamugav, ei hakanud telemees midagi salgama. "Ameerikas oleksin ma ammu vangis. Kui me võtame kogu lusti töö tegemisest välja, siis oleks see ju täiesti ilma fiilinguta, atmosfäärita. See ongi ju lahe, kui me oleme koos, teeme nalja ja kõik on nii, nagu peabki olema. Aga kui hakkame soolisi asju paika panema, siis ma ei kujuta ette, mis tuleb. Olemegi robotid!" jäi ta endale kindlaks, lisades juurde, et ei tea, millal ahistamislaine meieni jõuab. "Võib-olla meil polegi naisi, keda ahistada!" arvas ta toona.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare