Üllatav pööre! "Naabrist parem" saarlased loobusid armastusega ehitatud korterist ja otsivad tütrele uut elamist

 (31)
Loe ka, miks!
Üllatav pööre! "Naabrist parem" saarlased loobusid armastusega ehitatud korterist ja otsivad tütrele uut elamist
"Naabrist parem" Ardo ja Sireti pereFacebook

Alles täna hommikul kirjutasime sellest, kuidas "Naabrist parem" osalised Renate ja Karel otsustasid oma kaunilt kujundatud korterisse mitte kolida (loe SIIT), kui on selgunud, et oma imelisest elupaigast on loobunud ka saarlased.

Ardo ja Siret osalesid saates sellepärast, et muretseda korter oma tütre Hedyle, kes saaks rahumeeli Tallinnas õppides kuskil elada. Isegi "Naabrist parem" võitjad "hipsterid" Helen ja Karl tahtsid nii väga saarlasi aidata, et annetasid 25% võidust neile. Pärast seda kaalusid teise koha saavutanud Ardo ja Siret tõsiselt korteri soetamist, aga nii see ikkagi ei läinud.

"Meie poolt veel üks suur aitäh kõikidele, kes selle unustamatu ettevõtmise vältel meile nõu, jõu, hea sõna ja toetusega abiks olid. Kahjuks ei ole "meie korter" enam päris meie oma ja Hedy seal elama ei hakka," andsid Ardo ja Siret teada oma Facebooki postituses.

"Sellega seoses küsime teie abi, et siiski leida Hedyle Tallinnas elukoht, kust oleks tal mugav iga hommik Viimsisse kooli sõita. Olgu selleks üürituba või väike korter, kui teate kedagi, kel oleks midagigi pakkuda, võtke ühendust ja viime alustatu lõpule," kirjutasid abivajajad.

Kui tunned, et Ardo ja Siret korter on sinu unistuste kodu, siis vaata KV kinnisvaraportaali kuulutust SIIT!

Telli Kroonika