Uus kuum paar? Brigitte Susanne Hunt miilustas Nubluga

 (21)
Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne HuntFoto: Jörgen Norkroos, Õhtuleht

Kroonika värskes numbris paljastab sotsiaalmeediatäht ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt, et on abikaasa kandidaadi otsinguil. Paistab, et Hundi üheks kandidaadiks võib olla ka Eesti hetke kuumim räpisensatsioon Nublu, kes on vaid kuu ajaga oma laulule "Mina ka" kogunud YouTube’is üle miljoni vaatamise.

Mõne nädala eest laupäeval, 7. juuli varahommikul jäid Nublu ja Hunt peale üht pidu koos silma ühele pealtnägijale. Ei murdnud Hunt ega murdunud Nublu – kõik toimunud vastastikusel kokkuleppel! "Nad silitasid üksteist armunult ning peaaegu suudlesid," kirjeldab pealtnägija õnnefluidumis paari.

Nublu Foto: Kenno Soo

Nublu, kes oma kodanikunime ja identiteeti kiivalt varjab, jääb oma vanuselt Hundiga samale pulgale ja on päriselus väidetavalt väga nägus noormees. Kui hitträppar jääb tabamatuks, siis Brigitte Susanne Hunt naerab kavalalt teisel pool telefonitoru…"„Ütleme nii, et ma tsiteeriksin seda olukorda Nublu laulusõnadega: "Sest ta ei tulnud siia rääkima täna. Ja kui tuligi, siis ainult kehakeeles – mina ka."" Detailidesse Brigitte Susanne siiski ei lasku.

Loe lähemalt värskest Kroonikast!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare