VAATA | Kas paar vaid üheks õhtuks või kauemaks? Uudo Sepp ostis kohtinguks imekauni neiuga lausa uue ülikonna

 (47)
VAATA | Kas paar vaid üheks õhtuks või kauemaks? Uudo Sepp ostis kohtinguks imekauni neiuga lausa uue ülikonna
Foto: Taavi Sepp

Telesaate “Eesti otsib superstaari” värskeim võitja Uudo Sepp kuulutas hiljuti välja põneva väljakutse vallalistele neidudele — kõigi Uudo Spotify profiili jälgijate vahel läks loosi võimalus olla sarmika saarlase kaaslane uhkel TV3 sügispeol Hiltoni hotellis.

Kroonika tabas õnneliku olemisega noored peomelust ja tuleb tõdeda, et sel korral ei naeratanud fortuuna mitte ainult neiule, vaid ka Uudole endale, kuna teist sellist kaunitari alles annab otsida. Võluv tütarlaps kannab nime Kadri ning Uudo on oma saatjast võlutud — ta ostis tänaseks puhuks lausa uue ülikonna!

Uudo ei lükka tagasi, et sellisest õnnelikust õhtust võib ka midagi tõsisemat areneda, kuna alanud on romanss täiesti õige jalaga — täna kohtuti kokkulepitud ajal ja kohas ning kõik on siiamaani laabunud imeliselt. “Mine tea, armastus liigub igas suunas, kunagi ei tea, millal ta tuleb ja läheb,” ütles Uudo oma tutvumiskuulutuses ja lisas täna Kroonikale antud kommentaaris täiendavalt juurde, et miks mitte jääda neiu Kadriga ka edaspidi suhtlema. Tõesti, miks mitte? Seda enam, et noortel tundub asi kenasti sujuvat ja koos on tehtud juba nii mõnigi selfie!

Foto: Taavi SeppTelli Kroonika