VAATA: Kupeldamises kahtlustatud Laura Kõrgemäe läbis totaalse imagomuutuse

 (100)

VAATA: Kupeldamises kahtlustatud Laura Kõrgemäe läbis totaalse imagomuutuse
Foto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Endine Eesti Miss ning promo- ja modelliagentuuri Invidia omanik Laura Kõrgemäe, keda kahtlustatakse kupeldamises, tähistab täna 32. sünnipäeva ning on oma imidžit muutnud – Laura ülinaiselikku stiili ja kõrget säärejooksu on alati täiendanud pikad blondid juuksed, kuid nüüd on temast saanud brünett!

Laura avaldas pildi uuest lookist Instagram Storiesi all, kus pildid või lühikesed videolõigud on nähtavad vaid 24 tundi, kirjutab Kroonika.

On's stiilimuutuse tinginud läinud aastal lahvatanud skandaal? Et inimesed ei tunneks teda tänaval ära ega tülitaks. Laura ise on pärast kõmulist TV3 süüdistust tagasi tõmbunud, palganud advokaadi ega ole siiani tema pihta lastud nooli avalikult kommenteerinud.

Vaata pilti Kroonikast!

TV3 ajakirjanik Keili Sükijainen paljastas mõned kuud tagasi ulatusliku kupeldamisskeemi, mille üks osalistest on ka Laura Kõrgemäe. TV3 kaamerate ees julgesid vaid mõned tüdrukud jagada oma kogemusi, kuidas endine miss ja avalikus elus glamuuritarina figureeriv Laura Kõrgemäe proovis neid kupeldada jõukate ärimeestega raha eest seksima.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare