VAATA | Lapseootel Silvia Ilves jätkab usinalt töölainel: kõigega saab hakkama, kui sul on toetav elukaaslane ja perekond!

 (10)
Brazil peoõhtu
Brazil peoõhtu Foto: Rene Lutterus

Hiljuti teatas klassikatäht Silvia Ilves, et ootab oma neljandat järeltulijat. Kuigi raseduse algus on igale naisele keeruline, emotsionaalne ja füüsiliselt kurnav, ei ole tegus Silvia poognat nurka visanud ja esineb aktiivselt ka hilistel õhtutundidel. Peatselt lõppeval nädalal võiski teda näha näiteks lounge'is Deja Vu, kus ta oma pillimänguga lauljatar Elisa Kolki saatis. Tubli naine!

Ka hiljuti Kroonikale antud intervjuus tunnistas Silvia, et lapseootusest hoolimata on tema töögraafik tihe ja nii on see alati olnud — ka kolmanda lapse ootel oli tal vaid paar päeva enne sünnitust kontsert ja umbes sama palju päevi hiljem tuli tal taas tagasi laval olla. Ka tänavu on jõulude ajal, kus ootab ees sünnitus, Silvial tulemas jõulutuur ja kavas on veel mitmed lahedad muusikaprojektid.

„Kõigega saab hakkama, kui sul on toetav elukaaslane ja perekond,“ sõnas muusik Kroonikale. Silvilal on varasemast abielust ja kooselust pojad vanuses poolteist, viis ja seitse aastat. Eelmisel aastal Soome miljonärist elukaaslasest lahku läinud Silvia uueks armastatuks on Jaak Kuld, kellega astutakse 25.augustil Sangaste lossis ka abiellu.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare