VAATA: Näitlejatar ja psühholoog Rita Rätsepp räägib õnne valemist

 (3)
Rita Rätsepp
Rita RätseppFoto: Margus Vilisoo, ajakiri Golf

25. juunil müüki jõudnud ajakirja Golf kaanepersoon on Rita Rätsepp, kes räägib intervjuus lisaks oma suurele golfikirele ka keskendumisest, positiivsuse tähtsusest, teatrist ja näitlemisest, inimeste aitamisest ja paljust muustki elulisest.

Müügile on jõudnud Eesti esimese ja ainsa golfiajakirja Golf suvenumber, mis pakub terve portsu lugusid golfist ning sellega seotud inimestest ja nende tegemistest. Kaanelugu räägib ühest erilisest naisest – see on näitleja, psühholoog ja golfitar Rita Rätsepp.

Ritast õhkub intervjuu andmisel ausust ja kirge. Selline ta siis on – inimene, kes ei häbene väljendada hingepaitavaid emotsioone.

Rita Rätsepp ütleb, et on golfisõltlane ja tõeliselt õnnelikuna tunneb ta ennast golfiväljakul. „Kui on ilus ilm ja ma lihtsalt olen seal, siis mõtlen, et issand, kui õnnelik ma olen selle üle, et olen elanud nii kaua, et seda hetke näha!“ tunnistab ta.

Lisaks Rita Rätseppale leiab uuest ajakirjast veel mitmeid lugusid toredatest inimestest nagu golfikülade rajaja Mait Schmidt ja Pro Rein Auväärt.

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare