Vau! Venus Williams näitas endast 12 aastat nooremat peikat!

 (13)

Vau! Venus Williams näitas endast 12 aastat nooremat peikat!
Instagram

Tenniseäss Venus Williamsi suhe miljonärist poiss-sõbra Nicholas Hammondiga võtab aina kuumemaid pöördeid! Teadjad räägivad, et ilmselt on suhe nii tõsine, et 37-aastane tennisist tutvustab oma ärimehest kaaslast avalikkusele ilmselt Austraalia lahtistel meistrivõistlustel. Naine tundvat aeg olevat uue peika tutvustamiseks küps!

Paari on koos ka varem nähtud, sealhulgas Venuse noorema õe Serena pulmas New Orleansis, misjärel jalutas paar linnas käsikäes ringi. Lisaks nähti tuvikesi jõulukuul New Yorgis koos õhtustamas ning pealtnägijate sõnul ei suutnud armunud teineteisest käsi eemale hoida ja muudkui hellitelnud.

25-aastane Hammond on tema lähedase sõbra sõnul jõukas pärija, kes resideerub Californias ja New Yorgis. Lisaks ei ole ta Williamsiga koos naise jõukuse ja kuulsuse pärast, kuna esimest on mehel piisavalt ning viimasest ta ei hooli ühti, ka 12-aastane vanusevahe ei häiri teda. Paarike on ühiselt aega veetnud mehe 20 miljoni dollari vääriliseks hinnatud Palm Beachi residentsis ning samasse hinnaklassi paigutuvas Hamptonsi villas.

Seotud lood:

Williamsi lähikondlase sõnul on naine kõrvuni armunud ja väga õnnelik. Lisaks hindab tennisestaar, et mees ei uhkusta, et on sellise kuulsusega koos. “Venusele meeldib, et Nichy on väga privaatne!”

Loe lähemalt ja vaata veel pilte Daily Mailist.

Loe veel

#venuswilliams is stepping in the young pond as her her #bae Nicholas Hammond is 10 years younger than her. #getit #gogirl #love #paparazzi #winning #romance #nola #happy #blackgirlmagic

A post shared by HollywoodTattleTale (@hollywoodtattletale) on Jan 12, 2018 at 10:22am PST

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare