Venna matnud ja elukaaslasest lahku läinud Jane Salumäe leidis uue armastuse

 (46)
Venna matnud ja elukaaslasest lahku läinud Jane Salumäe leidis uue armastuse
Jane SalumäeFoto: Arno Mikkor, Eesti Päevaleht

Nädal tagasi oma elulooraamatut esitlenud Eesti endisel esimaratoonaril Jane Salumäel on olnud traagiline aasta - naisel purunes 12-aastane kooselu elukaaslase Rauliga ning kuu aega tagasi jäi ta ilma oma vennast.

Ent pole halba ilma heata ning eluraskustele aitab Hispaanias elaval 44-aastasel endisel olümpiasangaril nüüd vastu astuda uus armastatu, hispaanlasest pangadirektor David, kirjutab ajakiri Naised.

"Ma ei taha öelda, et hakkan abielluma ja me teeme lapse," ei taha kaks pikaajalist purunenud kooselu üle elanud Salumäe oma uut suhet ennatlikult ära sõnuda, kuid julgeb siiski lootust avaldada, et suhe jääb kestma.

Uute armastajate eluteed ristusid juba kolm nädalat pärast Salumäe eelmise suhte purunemist, mil naine lahkuminekust räsitud ja murtuna sõbrannaga linna peale oma sünnipäeva tähistama suundus.

Saatuslikul kombel juhtus tol õhtul kohatud uus tuttav ning nüüdseks uus armastatu David olema tuline jooksmise fänn, kelle jaoks Salumäe kuulsusrikas profisportlase karjäär vaimustava üllatusena tuli - peale uue armastuse avastas mees Salumäes enda jaoks ka marataonimentori!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare