VIDEO | Anna Pihl oma kõige suuremast muutusest pärast abielu: mul on tutvustades nimi korduvalt sassi läinud

 (24)

Täna toimus ETV ja ETV2 sügishooaja pressiestlus, kus oli kohal ka "Pealtnägija" ja uhiuue saate "Esimene Stuudio" saatejuht Anna Pihl. Anna rääkis Kroonikale, kuidas on kulgenud tema esimene kuu abielunaisena, millega üllatab vaatajaid "Pealtnägija" uus hooaeg ja kuidas erineb tema eelnev töökogemus naise uuest saatest.

Anna usub, et "Pealtnägijal" on selleks hooajaks varuks veel mitmeid üllatusi. Saatejuht paljastas Kroonikale, et tema räägib saates esmalt haiglatoidust. "See on väga emotsionaalne lugu, kuna selles loos räägivad vähihaiged naised, kes on aastaid käinud haigla vahet," lausus Anna.

Lisaks sellele läheb Mihkel Kärmas ümbermaailmareisile, mis on naise arvates kindlasti väga põnev ettevõtmine ja ta palub meil kõigil hoida pöialt, et Mihkli reis mööduks ilma probleemideta.

Samuti rääkis Anna Kroonikale, et tema esimene kuu abielunaisena on olnud väga tore ja ta soovitab seda naljatledes kõigile. "Tegelikult on minu ja ka televaatajate jaoks kõige suurem muutus olnud minu nimi, ma ei ole enam Anna Gavronski, olen Anna Pihl," lausus naine.

Lisaks sellele tunnistas Anna, et vahepeal töökõnesid tehes ununeb tema uus perekonnanimi ära ja ta peab end sellepärast parandama. Siiski usub "Pealtnägija" saatejuht, et kõik saab paika ajaga.

Vaata videot, et teada saada, mida ta veel Kroonikale pajatas!

Telli Kroonika