VIDEO | Elton John kaotas laval teda näppinud fänni tõttu enesevalitsuse ja tormas sealt minema: te keerasite selle p*****

 (6)

VIDEO | Elton John kaotas laval teda näppinud fänni tõttu enesevalitsuse ja tormas sealt minema: te keerasite selle p*****
Zuma Press

Legendaarne muusik Elton John kaotas neljapäeva õhtul Las Vegases esinedes laval enesevalitsuse ja saatis teda näppinud fänni pimedasse kohta, muusik tormas selle peale vihaselt lavalt minema, vahendab TMZ.

Muusikul on kombeks oma hiti "Saturday night" ajal lavale klaveri ümber kutsuda publiku seast rohkelt fänne. Seekord läksid asjad käest ära, kuna üks fänn ei suutnud Eltoni käperdamist lõpetada.

70-aastane muusik oli parasjagu laulmas ja klaverit mängimas, kui üks fänn teda pidevalt käperdama asus. Ühel hetkel maigutas Elton suud ja paistis, et ta ütles fännile "käi p****e". Õnneks ei jõudnud mehe vihapurse mikrofoni.

Agar fänn ei teinud aga sellest väljagi ja püüdis endiselt oma iidolit kätega katsuda. Elton laulis pala lõpuni, kuid pärast seda keerutas oma tooli ja tormas vihaselt lavalt minema, jättes arvukalt fänne lavale segaduses seisma.

Publik oli üsna kindel, et kontsert on sellega läbi, kuid Elton tuli siiski tagasi ja sõnas, et publikut ta enam lavale ei lase. "Te keerasite selle p****e," sõnas muusik pärast lavale naasmist ja jätkas siiski kontserdiga.

Vaata videot vahejuhtumist allpool!


Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare