VIDEO | Kuidas meeldib? Kirjanik Allan Keian avaldas uuele romaanile tunnusloo

 (1)

Meelelahutusmekas Hollywoodis on saanud aastatega kombeks, et pea kõiki hitipotentsiaaliga filme saadab ilmumise eel teemakohane soundtrack ehk tunnuslaul. Nüüd on kirjanik Allan Keian maha saanud Eesti esimese raamatu tunnuslooga.

"Erinevalt sajandi tagusest ajast saame nüüd valida, kas vaadata filmi või lugeda raamatu, mistõttu peavad kaasaegsed raamatud suutma mängufilmidega võrdväärselt konkureerida. Põnevuse arvelt mina kompromisse ei tee," sõnas viie raamatu autor, kelle viimase romaani "Kuidas rikkalt surra?" kordustrüki ilmumist saadab samanimeline popballaad.

"Mul on au olla esimene Eesti kirjanik, kelle romaani saadab kaunis tunnuslaul," jätkab ameerikalikku trendi järginud kirjamees. "Loodan siiralt, et äsja valminud lugu ja raamatu pealkirjast inspireeritud muusikavideo aitavad teost ka nendele tutvustada, kes pole seni jõudnud veel raamatut lugeda. Lihvisin laulusõnu pikalt ja olen lõpptulemusega väga rahul. Liigutavad värsid ja maalilises Kõue Mõisas filmitud teemakohane muusikavideo toovad raamatukangelastest välja ridade vahele peidetud salapärased loomused," täpsustas Keian.

Lüürilist duetti esitab autori kõrval noor lauljatar Kethrin Urbas.

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare