VIDEO | Urmas Oti viimane intervjuu: ta oli teinud lõplikud järeldused, mida tahtis edasi öelda

 (8)

2008. aasta veebruaris anti Urmas Otile üle Tallinna vapimärk. Samal päeval andis telelegend Merike Veskusele ka oma elu viimase intervjuu.

“Ma ju oma silmadega nägin, mis seisukorras on Urmas. Kui osa oled ühest inimesest väga palju pidanud ja sa näed, et teda toodi raekotta toetades. Kui stoiliselt ja naeratavalt ta ikka suutis olla. See tekitab niisuguse tunde, et sa tahaksid selle olematuks muuta. Ja kui sulle öeldakse, et Urmas Ott ütles, et on ainult sinule nõus viimase intervjuu andma, siis see kõik pöörab sisemuse nii pahupidi,” meenutas Kanal 2 režissöör Merike Veskus Vahur Kersna mammutsaates “Urmas Ott. One Man Show” sündmust, kus Urmas Ott oma viimase intervjuu andis.

“Ja siis ma sain alles aru, miks ta mu sinna kutsus. Meil kõigil on oma südametunnistus. Meil kõigil on oma tahtmised. Kui me teeme mingisuguseid lõplike järeldusi, siis me tahame midagi edasi öelda. Ja Urmas tahtiski midagi edasi öelda. Mitte, et mina oleksin teinud viimase intervjuu, vaid Urmasel oli lihtsalt vaja mulle mõned laused öelda, mis mina omakorda edasi ütlesin,” seletas Veskus.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare