VIDEO | Vaata "professionaalset võidusuudlust" - elukaaslane David suudles Elinat kaelale ja põhjusega!Elina Nechayeva rääkis intervjuudes alatasa, kui armunud on, ent jäi siiski salapäraseks, kes tema väljavalitu on. Finaali green roomi võttis Elina enda väljavalitu viimaks kaasa kätt hoidma ning kogu Eesti rahvas nägi, kellega on tegu. Ülevoolavate tundmustega David Pärnamets otsustas nüüd, et vastab rahva palvetele ning seletab, missugune mees ta ikkagi on ning miks tarvitses tal nagu vampiir Elina kaela kallale söösta.

„Ma ei ole meediainimene, vaid väga tagasihoidlik ettevõtja, kes ei taha rääkida oma eraelust,” ütleb üleöö kuulsaks saanu LP intervjuu tarbeks istet võttes. „Ma ei ole staar, kes tahab olla esikaantel. Aga täna teen erandi ja annan üheainsa intervjuu Eesti meediale,” teeb mees asjad klaariks.

Nimelt on Davidil kõik peensusteni paigas. Ka pisiasi, mis netikommentaatoreid pahandas, et ta ei suudelnud Elinat suule, vaid kaelale, oli teadlik ja tehtud „puhtprofessionaalses mõttes”. „Põsel ja suul oleks meik ju laiali läinud. Olime enne kokku leppinud, et me ei riku tundeid väljendades meiki. Artisti väljanägemine peab olema perfektne, esinema ei saa minna laigulise näoga,” selgitab ta resoluutselt, kuidas musu suu peale oleks kõik rikkunud!

Elina Nechayeva ja David Pärnamets Foto: Priit Simson

Pikemat intervjuud, milles David räägib, kuidas ta Elina eest hoolt kannab, saab lugeda LP-st!

Rallipäev