VIDEO | Vana hea "Miinusmiljon" on tagasi ja röstib eriti rämedalt eesti juutuubereid

 (24)

Eesti teravaim youtuber Miinusmiljon on tagasi ja seda täie raha eest. Aastaid ülipopulaarset veebisaadet teinud kanal on tuntud päevakajaliste teemade ja videote üle nalja heitmises.

Viimati oli Miinusmiljon aktiivne kuus aastat tagasi, mil olid ka sedasorti videod kogu maailmas pööraselt naljakad. Sedasorti lühisaadete ristiisaks peetakse tänaseks unustustehõlma vajunud juutuuberit Ray William Johnsonit. Kuus aastat tagasi ilmus Miinusmiljonil kuus saateepisoodi.

Uut hooaega alustab Miinusmiljon kriitilise teatega, et Eesti Youtube on surnud. Nõndaks irvitab video praegu laineid löövate lapsvideomeistrite üle, kes oma elusid õite agaralt veebis jagavad. Samuti saab oma koosa Toomas Tõniste oma inglise keele oskuse eest.

Miinusmiljoni kanalil on hetkel üle 15 000 jälgija ning videot ennast on vaadatud üle 61 000 korra.

Miinusmiljoni näol on tegemist elukutselise reisiselli Juhani Särglepaga, kes koos tüdruksõbra Katriga mööda maailma ringi seikleb. Paaril on koostöö hotelliketiga Four Seasons, mille erinevates hotellides üle maailma nad peatuvad, teevad videoid riikidest, mida külastavad.

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare