Vivika Oolo lahutab dr Allan Oolost: kardinaalne maailmapildi erinevus ja soovid tuleviku osas ei luba meil abielu jätkata

 (20)

Allan Oolo raamatuesitlus
Allan Oolo raamatuesitlusFoto: Ilmar Saabas

Tunnustatud kiropraktik Allan Oolo ja tema abikaasa Vivika Oolo lahutavad oma seitse aastat kestnud abielu ning räägivad sellest seltskonnaajakirja Kroonika veergudel.

"Jõudsin järeldusele, et tal on ilus hing, kuid tema kinnine iseloom teeb probleemide lahendamise keeruliseks. Nagu võib öelda paljude eestlaste kohta, tuginedes ka teaduslikele uuringutele, jääb empaatiast ja emotsioonidest veidi vajaka," kirjeldab doktor Oolo värske Kroonika veergudel oma peagi eksabikaasat Vivikat.

"Meie eri teid käimine on kulgenud pikemalt ja 13. juulil saab pea kümme aastat kestnud rännak Allaniga seaduslikult punkti," lausub Kroonikale Vivika. "Ületamatud erimeelsused, kardinaalne maailmapildi erinevus ja soovid tuleviku osas on need, mis ei luba meil abielu jätkata."

"Keskendun perele ja liiga pikkadeks aastateks varjule jäänud enese soovide ja hobide elluäratamisele – näiteks pika aja järel olen leidnud üles taas värvid ja maalima asunud," lisab Vivika tõdedes, et uut suhet ta elus praegu ei ole.

Allan Oolo ja Vivika räägivad oma lahutusest värskes Kroonikas.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare