Võitlus sisemiste deemonitega jätkub: Muusikast pausi teinud Selena Gomez viibib rehabilitatsioonikeskusesAWARDS-OSCARS/
Foto: DANNY MOLOSHOK, REUTERS

Suve lõpus teatas popstaar Selena Gomez, et võtab luupusest tingitud depressiooni ja paanikahoogude tõttu muusikast pausi ning väljaanne UsWeekly sõnul viibib 24-aastane lauljatar nüüd Nashville'is asuvas rehabilitatsioonikeskuses.

“Ta võib sattuda väga musta auku. Tal on vaja pausi, et keskenduda oma vaimsele tervisele,” rääkis Gomezile lähedane allikas.

Selena on oma vaimse tervise tõttu uue muusika kallal töötamise lõpetanud: “Ta peaks hetkel plaati salvestama, aga ta pole kellelegi öelnud, et ta enam stuudiosse ei naase,” seletas laulja tuttav.

Noor muusik viibib keskuses, mida kirjeldatakse “privaatse ja vaikse kohana”, ent samuti pidavat see “äärmiselt intensiivne” olema.

“Nagu paljud teist teavad, avaldasin umbes aasta tagasi, et mul on luupus — haigus, mis mõjutab inimesi erineval moel. Olen avastanud, et ärevus, paanikahood ja depressioon on luupuse kõrvalmõjudeks,” sõnas Gomez suve lõpul ajakirjale People.

Luupus diagnoositi tal aastal 2013 ja Gomez ka varem rehabilitatsioonikeskuses viibinud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare