Võsapets hakkab juutuuberiks! Telelegend ja poliitik Peeter Võsa käivitab oma kanali!


Võsapets vaaterattal
Võsapets vaaterattalFoto: Ilmar Saabas

Legendaarne teletäht ja endine Riigikogu liige Peeter Võsa (50), kes on viimasel ajal teinud Tallinna TVs saatesarju „Maagiline maailm“ ja „Saaga“, valmistub välja andma oma autobiograafiat ja… käivitab muu hulgas Youtube`is kanalit!

Peetri sõnul kirjutas ta raamatu valmis aastavahetuse paiku ning suvel peaks see juba trükikojast välja tulema. Võsa elust jaguks mahlast lugemist küllaga, see on olnud päris värvikas – mahuvad sinna ju teatavasti nii lugupeetud rahvasaadiku karjäär kui ka ajad, mil ta oli teleajakirjanikuna pahuksis ka alkoholiga. Mingeid detaile teose kohta Peeter Võsa praegu siiski veel ei avalda, kuid lisab, et tal on käsil veel üks huvitav ja uus projekt – Youtube`i kanal, mida ta kavatseb käivitada koos noortega.

Peeter Võsa on televaatajate südamed võitnud omal ajal selliste saadete juhtimisega nagu „Võsareporter“, „Politseinädal“, „Kriminaalkroonika“, „Politseikroonika“ ja „Baar“. Oma tegevusampluaad pärast Riigikogu liikmeks olemist laiendas Võsa juba läinud aastal, kui ta remontis oma kätega ligi sajaruutmeetri suuruse keldriruumi Paksu Margareeta külje all ning pani uuele baar-galeriile nimeks Punker.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare