AVALDA ARVAMUST: Kellele peaksid Helen ja Liisa "Prooviabielu" finaalis oma südamed kinkima?

 (12)
Vaata saate treilerit!

TV3 kuum suheteproov telesaates „Prooviabielu“ on kaasa toonud rõõmu ja armumisi, aga ka pettumisi ja kurvastust. Enneolematu teleeksperiment on nüüd aga jõudnud oma finaalini ja ees ootab kõiki otsustav valik. Kes lahkub saatest käsikäes ning kes üksinduses?

Tartu Ülikooli tudeng Helen ja Saaremaa medõde Liisa on noored naised, kes on aastaid otsinud oma ellu armastust, kuid pole seda õiget siiani leidnud. Nüüd aga said neiud kirgliku võimaluse elada koos kuue erineva noormehega nagu mees ja naine.

Heleni esimeseks prooviabikaasaks oli Raplamaal elav noortalunik Kalvi-Kalle, seejärel koputas naise uksele Võrumaal pärit puidutöö spetsialist Pertti ning viimasena anti võimalus tolmuimejate müügigurule Markole. Liisa südant üritasid võita aga Sloveenia pealinnast Ljubljanast pärit maailmarändur Žiga, kokaõpilane Sten ja metallitööline Madis.

Iga mees veetis vastava naisega ühe nädala ning selle aja jooksul elati koos nagu abielupaar — magati ühes voodis, tehti rutiinseid kodutöid, käidi koos poes, tehti süüa, kohtuti sõpradega ja peeti pidu. Üllatav lõpplahendus on aga väga lähedal ning juba täna õhtul peavad Helen ja Liisa oma valiku tegema.

Hea lugeja, avalda arvamust — millise valiku peaksid noored naised tegema?


Seotud lood:

"Prooviabielu" finaal juba täna õhtul kell 20.00 TV3-s!