Contraga saab nüüd igal laupäevahommikul teha "Metsapeatuse"

 (4)
Contraga saab nüüd igal laupäevahommikul teha "Metsapeatuse"
Contra

Contra ehk Margus Konnula asub ETVs juhtima saadet "Metsapeatus", mida näeb laupäevahommikuti kell 9.30 alates 22. septembrist.

Kümne peatusega teekonnal otsitakse metsa igipõlist rikkust, millega me kõik ühel või teisel viisil seotud oleme. Ühes kaaslastega tehakse algavas sarjas metsapeatuseid just siis, kui juhtub midagi põnevat ja on põhjust metsa minna.

Contra satub enda sõnul metsa aeg-ajalt, pannes tähele, et tema teed viivad iseenesest metsa. "Tihti hakkab mind huvitama, mis edasi saab, kõnnin-kõnnin-kõnnin ja lõpuks eksin ära. Peaaegu alati. Ma lihtsalt hulgun ja loodan, et mets mu välja juhatab," kirjeldas Contra. Algavas saatesarjas huigatakse muhe metsaradadel uitaja õigel ajal kohale. "Siis ma tulen ja ütlen, mida ma vahepeal avastasin ja välja mõtlesin," rääkis Contra.

Teemasid aitavad uues loodussaates lahti rääkida metsaomanik, loomatundja, matkaja, korilane, puutöömees, kunstnik, jahimees ja teised oma ala asjatundjaid. Metsapeatust nõuavad saatejuht Contralt Anu Välba, Urmas Vaino, Sander Loite, Kristjan Kaljund ja Krista Taim.

Esimene peatus tehakse Luua Metsanduskoolis. Proovile pannakse ka ansambli Metsatöll meeste teadmised metsast.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare