Kiire allakäik! "Vaprate ja ilusate" staar urineeris pargis ja vahistati ilma püksteta tühje veinipudeleid täis autost

 (12)

Kiire allakäik! "Vaprate ja ilusate" staar urineeris pargis ja vahistati ilma püksteta tühje veinipudeleid täis autost
Zuma Press

Populaarse teleseebi "Vaprad ja ilusad" endine staar Winsor Harmon vahistati, kuna mees tõmbas enda nina autos täis ja käis avalikus pargis urineerimas, vahendab Radar Online.

Allikate väitel vahistati mees politsei poolt eelmisel nädalal San Fernando piirkonnas Los Angeleses, kuna inimesed nägid teda avalikus pargis urineerimas.

Võimuesindajad kinnitasid, et leidsid sündmuskohalt 54-aastase staari, mees oli parklas oma autos. Väidetavalt oli mehe sõiduk täis tühjasid veinipudeleid ja üllataval kombel ei olnud "Vaprate ja ilusate" staaril pükse jalas. Mees oli tunnistanud, et veetis öö autos.

Politsei vahistas mehe avalikus kohas joobes seisundis viibimise eest, Harmon ei ole veel olukorda avalikkuse ees kommenteerinud.

Mees mängis ikoonilises teleseebis Thorne Forresteri lausa 21 aastat, eelmisel aastal aga otsustati ootamatult rolli jaoks valida uus näitleja.

Mees tõdes novembris, et oli enda asendamisest alguses šokeeritud, kuid mitte kibestunud. "21 aastat mängisin maailma kõige populaarsemas seebis. Ma olen nüüd osa ajaloost ja ma pean selle eest tänulik olema," sõnas staar.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare