KIIRE LÕPP? "Troonide mängu" tegijad lobisesid välja, et sarja lõpuosades mängib kaasa laulik Ed SheeranEd Sheerani kontsert Saku Suurhallis
Ed Sheerani kontsert Saku SuurhallisFoto: Andres Putting

Menusari "Troonide mäng" värbas oma ridadesse muusik Ed Sheerani, teatasid seriaali tegijad läinud nädalavahetusel Texases toimunud filmifestivalil.

Kuigi sarjas on ennegi kaasa löönud mitmed staarid (Gary Lightbody Snow Patrolist, Will Champion Coldplay'st, Sigur Rós ja Mastodon) pole ühtegi päris Sheerani-laadset popikooni seriaalis siiani siiski näha olnud. Sarja viimases, seitsmendas hooajas lööb punapäine laulja kaasa seetõttu, et tegu olevat ühe keskset tegelast Arya Starki kehastava Maisie Williamsi lemmikuga – nii vähemalt naljatavad sarja produtsendid. "Tahtsime juba aastaid Ed Sheeranit sarja saada, et Maisie't üllatada ja nüüd lõpuks tegime selle ära!" rõõmustavad nad.

Seriaali loojad tunnistasid, et leidub ka tuntud nägusid, kes end ise sarja on pakkunud, kuid kellest on kavala nipiga vabanetud: "Me ütleme neile, et sarja filmimine on kohutavalt igav. Muudkui istu kohal kolm päeva järjest, iga päev 12 tundi."

Sigur Rósi Jónsi Birgisson näiteks olevat olnud väga üllatunud, kui sai teada, et pidi mitu päeva võttel olema, et ühte stseeni kaasa filmida.

Seriaali viimane hooaeg, mis koosneb 6 osast, jõuab eetrisse juulikuus.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare