Saun, vein, šašlõkk ja seejärel rattaga mägedesse: Uus reisisaade toob vaatajate ette Tanel Padari, Ott Sepa, Sepo Seemani ja Ago Andersoni seiklused kuumas Gruusias

 (6)
Saun, vein, šašlõkk ja seejärel rattaga mägedesse: Uus reisisaade toob vaatajate ette Tanel Padari, Ott Sepa, Sepo Seemani ja Ago Andersoni seiklused kuumas Gruusias
Foto: Pressimaterjal

Täna õhtul stardib Kanal 2s nalja, naeru ja higipisarate saatel uhiuus kodumaine seiklus-sari "Kiired ja ilusad Gruusias".

Enneolematu seiklus seab kuumas Gruusias vastamisi kaks meeskonda — “Ilusate” tiitlit lähevad kaitsma head kamraadid Sepo Seeman ja Ago Anderson, nende vastu astuvad noored ägedad mehed Tanel Padar ja Ott Sepp ehk tiim “Kiired”. Kas peale jääb sportlik vaim või kirev elukogemus, seda hakkavadki meelelahutajad selle sügise neljapäevadel välja selgitama.

Läbi Gruusia kulgev mõõduvõtt pakub ohtralt naudinguid, silmailu, aga ka närvesöövaid hetki. Saun, vein, šašlõkk ja seejärel rattaga mägedesse! Just nii vaheldusrikas tuleb täna algav seiklus. Maratoni mehed küll ei läbi, ent sportlikke väljakutseid jagub nii kärestikulistele mägijõgedele, taevalaotusesse kui isegi ragbi-väljakule. Samuti annab Gruusia kiiretele ja ilusate võimaluse tõestada end lõbusates ülesannetes, kus füüsilisest jõust olulisemaks muutub leidlikkus ja hea rääkimisoskus. Nii näevad televaatajad muuhulgas, kui edukad arbuusikauplejad on Eesti mehed või kelle lauluhääl sulatab kohalike südamed.

“Kiired ja ilusad Gruusias” alustab Kanal 2s juba täna kell 21.30, kohe pärast “Suure komöödiaõhtu” avasaadet.

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare