Seebisõber, rõõmusta! "Sajandi armastus" jätkub sügisel Kanal 2 eetris kolm sultanit hiljem sarjas "Kösem"

 (95)
"Kösem"
"Kösem"Foto: Pressimaterjal

Uus telehooaeg toob Kanal 2 eetrisse lõppenud "Sajandi armastuse" jätkusarja "Kösem", mille tegevus toimub sajandi jagu hilisemas ajas (seriaaliteadjatele: Selim I pojapojapoeg Ahmed I ajal) ning keskendub veelgi mõjuvõimsamale naisele kui seda oli Hürrem.

Sarja jõudmist televaatajate ette kinnitas Kanal 2 pressiesindaja, kes sõnas ka, et sarjale loevad peale taaskord armastatud Mait Malmsten ning Harriet Toompere.

Osmanite dünastia üks mõjukamaid naisi Kösem elas aastatel 1590-1651 ning oli sultan Ahmed I naine, kelle tee sai alguse haaremist. Alguses rajas ta endale võimu läbi sultani, siis aga läbi troonile pääsenud poegade, kelle eest ta sisuliselt kogu impeeriumi täiesti avalikult ise juhtis, kuulutades end valitsejaks. Lõpu leidis ta mõrvari käe läbi, kes teda kuulu järgi kardinaga ära kägistas, kuigi kuulsa krooniku versiooni kohaselt kägistasid teda ära tema enda juuksed.

Sarjas "Sajandi armastus. Kösem" mängivad peategelast eri vanuses eri näitlejannad, keda on kokku neli, teiste seas ka meil näidatud seriaalist "Süütu süüdlane" Fatmagülina tuntud Beren Saat (keda esimeses treileris paraku ei näe). Saatist sai Kösemi kehastades siiani enim teeninud Türgi näitlejanna, vahendavad Türgi väljaanded.

Seotud lood:

LOE LÄHEMALT: VIDEO: Türklased said hakkama uue "Sajandi armastusega": järjes tegutseb Hürremi asemel Kösem!

Vaata treilerit:

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare