TÄNA TELEKAS: "Süvahavva" lõpetab ja põnevussari "Alcatraz" alustab

 (7)
TÄNA TELEKAS: "Süvahavva" lõpetab ja põnevussari "Alcatraz" alustab
Kaupo Kikkas

Täna kell 21.30 jõuab Kanal 2 ekraanile kodumaise põnevussarja "Süvahavva" viimane osa – ees seisab lõplik lahing ja saladused tuuakse päevavalgele.

Vahetult enne seda, kell 20.30 algab aga uus põnevussari "Alcatraz", mille loojateks on hittseriaali "Teadmata kadunud" ("Lost") tegijad. Sarja keskmes on samanimeline kurikuulus vangla ja sellega seotud ohtlikud mõistatused.

Kui vanglasaare 256 vangi ja 46 vangivalvurit 1963. aasta 21. märtsil salapäraselt kaovad, mätsib valitsus loo kinni ja laseb vangla sulgeda põhjendusega, et see ei olnud sealviibijatele enam turvaline. Pool sajandit pärast vangide kadumist, aastal 2012, hakkavad kõige ohtlikumad neist taas välja ilmuma ja jätkavad oma mõrvarlike plaanide elluviimist – nagu poleks vahepeal midagi juhtunudki.

Valitsuse salajase eriosakonna juht Hauser (auhinnatud filmitäht Sam Neill) võtab endale appi ajaloolasest Alcatrazi-eksperdi dr Diego Soto ("Teadmata kadunud" staar Hugo Garcia) ja politseiuurija Rebecca Madseni, et koos välja uurida, mis tol saatuslikul märtsipäeval tegelikult juhtus.

Uus põnevussari "Alcatraz" on Kanal 2 ekraanil alates tänasest teisipäeviti kell 20.30, kohe pärast politseisaadet "Krimi". 

Vaata "Alcatrazi" tutvustavat klippi:

Seotud lood:

"Süvahavva" viimase osa treiler: