“Tõehetk” on aasta popim saade

 (69)
Hannes Võrno
Hannes VõrnoFoto: DELFI

Esmaspäeval teleekraanile jõudnud esimene „Tõehetk“ sai aasta vaadatumaks saateks, lükates presidendiballi teisele kohale!

TNS Emori teleauditooriumi uuringu andmetel jälgis “Tõehetke” 287 000 inimest. Selle tulemusega püstitas Hannes Võrno juhitud saade Eesti telekanalite 2008. aasta vaadatavusrekordi.

Seni kuulus vaadatavuse esikoht presidendi vastuvõtule. Aasta edetabeli kolmandal kohal on Eurovisiooni lauluvõistluse poolfinaal.

„Tõehetk“ on telemäng, kus 21-le küsimusele ausalt vastates võib võita miljon krooni. Eelnevalt on osaleja nendele küsimustele vastanud valedetektori all, aga ta ei tea, kas tema vastus fikseeriti kui tõde või vale.

Esimeses saates istus Hannes Võrno vastu pihitooli Gabriel Veide. Pärast reale valusatele küsimustele ausalt vastamist oli noormees võitnud 100 000 krooni.

Paraku otsustas ta mängu jätkata ja vastates järjekorras 18. küsimusele, tunnistas valedetektor selle valeks. Kui see vastus oleks aus olnud, tõusnuks Gabrieli võidusumma juba 200 000 kroonile. Nüüd tuli tal aga saatest lahkuda tühjade kätega. Vastates hiljem küsimusele, kas see tulemus oli õiglane või tegi valedetektor talle liiga, vastas Gabriel: „Jah, ma arvan küll, et oli õiglane“.

Järgmine „Tõehetk“ on Kanal 2 eetris juba sellel pühapäeval kell 19.35.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare