TOP 3 Ken Saani läbikukkunud projekti!

 (28)
TOP 3 Ken Saani läbikukkunud projekti!
Leo Põld ja Hitler: Telesarjas tappis Leo Põld kogemata oma sõbrad ära ning sattus teispoolsusesse, kus kohtas Hitlerit ja Lydia Koidulat. Hitler pistis Leo Põllule kilekoti pihku ja saatis ta poodi suitsu ostma.

Kuigi skandaalimees Ken Saan võib uhke praegu olla, et julgete valikute eest Mannerheimiga seoses filmile ja endale juba ette suurt tuntust loob, on tal tulnud läbi käia konarlik telemaastik ning nii mõnedelgi hulljulgetel projektidel on tulnud pigem häbiväärseses vaatajapuuduses hääbuda. Ken Saanil tuli aga vaikselt nurka pugeda, et häbeneda ja sealsamas kükitades uusi ja veel hullemaid ideid toota.

Meenutame kõige läbikukkunumaid projekte!

1. Täna õhtul Leo Põld

Kindlasti skandaalseim Saani projekt, mis 2006. aastal Leopoldi ning kõiki teisi armastatud kangelasi võtetega mõnitama asus. Ühe peaosalisena astus seal üles ka Liis Lass - juba see fakt peaks rääkima enda eest.

Keelatud lastesari, mis polnud mõeldud lastele nägi tegelikult eetrivalgust aga alles aastal 2011, kuid selleks ajaks oli suurem torm selle ümber tegelikult vaibunud ja kõik mis rääkida, oli nelja ootusäreva aastaga räägitud.

Kui julged, võid vaadata veendumiseks TV3 lehelt.

Hoiatus: ajab kurjaks ja rikub kaunid lapsepõlvemälestused.

2. Seks ja küla

Seksikast ja avameelsest Kadri Kõusaarest ning väga paljulubavalt Hollywoodi hittsarja meenutavast pealkirjast hoolimata oli see saade läbikukkumine. Napsused ja vähemnapsused maainimesed oli külakeskusesse kokku aetud, et kaamera ees vestelda teemadel, millest nende noorusajal isegi päevavalges mõelda ei tohtinud.

Seotud lood:

Piinlik oli. Nii osalejail, nende lastel, kui vaatajail.

Ainus hea, mis vaatja sellest saatest sai, oli põnev statistika ehk numbrid selle kohta, millises Eestimaa nurgas ja mida siis vanainimeste asjast arvatakse.

3. Mis toimub?

TV3 eetris vaid korraks jooksnud väidetavalt humoorikas kodumaine saatesari "Mis toimub?" pidi kujutama endast üllatavaid aktsioone, mida korraldasid tavakodanikud avalikes kohtades ning mida hindas viieliikmeline žürii, kuhu kuulusid Märt Sults, Anne Eenpalu, Hardi Volmer, Meru ja Juku-Kalle Raid.

Avasaates nägi Kivi-Vigala inimeste striptiisi Pärnus, profijalgpalli poelettide vahel ja šokeerivat show'd kiirtoidurestoranis ning Saani sõnul oli saate idee taga maailmas väga populaarne Flash Mobe ehk tegevus, mida teatud hulk inimesi eelneva kokkuleppe põhjal avalikus ruumis tegema hakkab ning sellega asjasse mitte pühendatud kaaskodanikes hämmeldust tekitab.

Õnneks lõppes see porr väga ruttu ning võitjana väljus olukorrast rahvas, kellele seda enam ei näidatud.

Kuid mitte kõik Keni projektid ei ole läbi kukkunud. Mida aeg edasi, seda edukamalt mehel tegelikult läheb. Suisa hittideks võiks pidada viimase aja meistriteoseid "Alpimaja", sarja "Kalevipojad" ja "Estraalia".


Meenub sulle veel mõni Ken Saani suursaavutus või hiiglaslik feil? Anna kommentaarides teada!