Vahur Kersna: Urmas Oti saadet vaadates poetatakse üle Eesti nii mõnigi pisar

 (23)

1. jaanuaril jõuab ETV eetrisse Vahur Kersna suurejooneline autorisaade legendaarsest Urmas Otist. Kersna sõnas "Vikerhommikus", et on selle saate tegemiseks valmistunud juba 30 aastat. Samuti lubab Kersna, et üle Eesti poetatakse teleri ees nii mõnigi pisar.

Urmas Oti ümber levib kaks suurt saladust, mille on meedia üles puhunud - lahkumine ETV-st ja Merivälja muuli juures toimunud pussitamine 1999. aastal. "Need ei ole tema elu suurimad saladused ja ma ei arva, et see noasaamine oleks väga oluline asi, millest avalikkuses rääkida ja arutada."

Kersna sõnas, et sai intervjuudest teada ka mitmeid saladusi Oti kohta, kuid paljud neist jäävad päevavalgele toomata, kuna see ei oleks eetiline. "Inimesed ei pea teadma intiimseid asju, vähemalt mina ei võta oma südametunnistuse peale seda, et neid avalikkusega jagada," rääkis Vahrur.

Saadet tehes viis Kersna läbi 33 intervjuud ja kuna materjali hulk on nõnda suur, siis jääb palju põnevat kaks tundi kestvast saatest välja. Saates keskendutakse saatuse teemale ning Kersna ei välista, et võib-olla väärib kogu materjal käsitlemist raamatuna, vahendab Menu.

"Ma arvan, et nii mõnigi pisar poetatakse 1. jaanuari õhtul Eestis," lisas Vahur.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare