VIDEO | Ajaloo kõige piinlikum tänukõne? Ewan McGregor tänas Kuldgloobuste laval nii oma endist abikaasat kui ka naist, kellega ta teda pettis

 (22)

VIDEO | Ajaloo kõige piinlikum tänukõne? Ewan McGregor tänas Kuldgloobuste laval nii oma endist abikaasat kui ka naist, kellega ta teda pettis
Foto: Reuters

Ewan McGregori Kuldgloobuste tänukõne oli kahtlemata õhtu üks kõige piinlikum hetk, kui mees tänas laval nii oma endist abikaasat kui ka uut tüdruksõpra.

Hollywoodis lahvatas hiljuti järjekordne suhtedraama, sest näitlejatar Mary Elizabeth Winstead lõpetas oma kolleegi pärast seitse aastat kestnud abielu. 32-aastane Winstead alustas suhet 46-aastase Ewan McGregoriga, kes oli samal kuul jätnud maha oma abikaasa Eve Mvrakise, kellega oli abielus olnud 22 aastat. Kuulduste kohaselt tärkas näitlejate vahel armastus telesarja "Fargo" võtteplatsil.

Just oma rolli eest sarjas "Frago" võitis Ewan McGregor ka ööl vastu esmaspäeva toimunud Kuldgloobuste jagamisel parima meesnäitleja auhinna ning oma tänukõnes mainis ta ära oma endise abikaasa kui ka naise, kellega ta teda pettis. "Tahaksin võtta hetke, et tänada Eve'i, kes on minu kõrval olnud 22 aastat ja minu lapsi Clarat, Estherit, Jamyani ja Anouki," sõnas McGregor. Televaatajad jäid õhku ahmima, kui pärast oma abikaasa tänamist hõiskas McGregor välja ka oma uue kallima nime.

Vaata videot!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare