VIDEO | "Kuuuurija" toob ekraanile haigla ja patsiendi kohtuloo: operatsioon, mis lõppes noorele naisele katastroofiga

 (10)
VIDEO | "Kuuuurija" toob ekraanile haigla ja patsiendi kohtuloo: operatsioon, mis lõppes noorele naisele katastroofiga
Foto: Pressimaterjal / TV3

Skandaalne Katrin Lusti autorisaade "Kuuuurija" toob täna õhtul ekraanile õõvastava loo. Ühes Lõuna-Eesti haiglas tehtud operatsioon lõppes noorele naisele katastroofiga. Kannatanu arvates on tegemist ilmselge raviveaga, mille tõestuseks on hiiglaslik arm kõhul, kuid haigla ei ole nõus oma viga tunnistama.

"Tänases saates räägime ühe Lõuna-Eesti naisega, kes läks haiglasse tegema üht üsna lihtsat protseduuri, kuid mille tulemusel on tal täna kõhu peal 18-sentimeetrine arm ja jätkuvad tervisehädad. Mis saab siis, kui haigla ja arst on teinud ravivea ja kes kaitseb Eestis patsienti, kes läbi selle ravivea on kannatanud?" küsis Lust.

"Paar nädalat tagasi helistas mulle üks härrasmees ja ütles, et üks Lõuna-Eesti haigla oli rikkunud tema kalli abikaasa tervise ja elu. Tema sõnul lihtsalt peab see lugu avalikuks saama ja seda selleks, et eestlased näeksid, kui raske on Eestis patsiendil minna haigla vastu oma õigusi kaitsma," sõnas Lust.

Saate teises pooles räägib "Kuuuurija" ühe Tõstamaa autovargaga, kes tuli saatesse abi paluma. Nimelt on tema mure selles, et mees, kellelt ta auto varastas, oli hakanud autovarast kiusama ja temast on saanud nüüd ühtäkki ohver.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare