VAATA, kuidas staarid vihmast nädalavahetust sisustasid!


VAATA, kuidas staarid vihmast nädalavahetust sisustasid!

Septembri esimene nädalavahetus möödus küllaltki sügiseselt, ent sellest hoolimata ei jätnud meie staarid ilmutamata põnevaid kaadreid enda igapäevaelust. Vaata pilte!

Mis sest, et suveolümpiamängud läbi on - Trio to Rio tüdrukud Leila, Lily ja Liina Luik leidsid endale uue hobi!

A photo posted by Leila, Liina, Lily Luik (@triotorio) on

Kertu Jukkum hullas privaat-loomaaias tiigrikutsikatega. Üks kaslastest hüppas talle videoloo tegemise ajal lausa selga ja hammustas õrnalt õlast - ju siis tahtis mängida! Vaata hästi tabatud videoklippi tema Instagrami kontol.

Hoiulised beebid

Loe veel

A photo posted by Kertu Jukkum (@kertujukkum) on

Muusik Ikevald Rannap naudib enda uut elu Inglismaal.

London kicking off - getting ready for Sunday studio session #session #studio #ikerann

A photo posted by Ike Rann (@ike_rann) on

Tihe Instagrami kasutaja, Linnateatri näitleja Veiko Tubin ostis endale lõpuks selfie-stick'i.

OMG! Selfie-stick! #midavanemeitsedaroosamkleit #selfie #endel

A photo posted by Veiko Tubin (@veikotubin) on

Getter Jaani kasutas vihmast nädalavahetust kasulikult ära ja tegi kodus suurpuhastuse.

Happy Sunday! #sunday #cleaninghome #almostready #ikindalikeit #getterjaani #getterjaaniofficial #roses #white #abitpink

A photo posted by G E T T E R J A A N I (@getterjaaniofficial) on

Eesti kirjanik ja lavastaja Jim Ashilevi rõõmustas täna toimuva lugemismaratoni üle, kus näitlejad on koos laval ning loevad üksteisele ja publikule esimest korda elus ette tema raamatut "Armastuskirju teatrile".

Lugemismaraton. Homme Tartu Aparaaditehases. FB link bios. #armastuskirjuteatrile

A photo posted by Jim Ashilevi (@jim_ash) on

Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid saadab Õllesummeri korraldajale Marje Hansarile pildi all suudluse!

Foto: Arno Saar, Õhtuleht

A photo posted by Raimond Kaljulaid (@raimondkaljulaid) on

Sandra ja Jalmar Vabarna naudivad Setomaa võlusid.

A photo posted by Sandra Vabarna (@sandravabarna) on

Stig Rästa kaisutas liivarannal enda elukaaslast ja kutsat ehk võttis suvest viimast.

cake by the ocean!

A photo posted by stigson (@stigrasta) on

Polina Mattisen mängis bowlingut tulevaste personaaltreeneritega.

Meie suurepärane grupp!???????????? #FAFEesti #GreatTeam #FuturePersonalTrainers

A photo posted by Polina Mattisen (@mattisenpolina) on

Kirsti Timmer pidas suvelõpupidu 80ndate stiilis.

Staarpersonaaltreener Argo Ader käis pruudiga pulmas.

Jalmar Vabarna sai kokku endiste klassikaaslastega.

Klassikokkutulek!!! #lend49 #värskagümnaasium

A photo posted by Jalmar Vabarna (@jalmarvabarna) on

Kui Jalmar klassikokkutulekul oli, siis Sandra oli kassiga kodus. :)

(247 - 3.september) Vihmane laupäev kodus.

A photo posted by Sandra Vabarna (@sandravabarna) on

Genka mängis arsti!?

Dr Kosjugin iz back #drNick #Koduvisiit

A photo posted by Genka (@paksbasilio) on

Tanja Mihhailova jagas vahva robotiga lavatagust.

Grete Paia puges mõnusasse kohvikusse vihma eest peitu.

Sleepy Saturday ☕️ #sleepysaturday #coffeetime

A photo posted by Grete Paia (@gretepaia) on

Kristjan Kasearul oli Sotšis küll väga päikseline ja ilus ilm!

Morning Sochi!...little morning walk:)) #newwave2016

A photo posted by Kristjan Kasearu (@kristjankasearu) on

Grete Klein ja Brigitte Susanne Hunt käisid koos peol.

Tule eile meile @brigittesusanne ????

A video posted by Grete Klein (@greteklein) on

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare