Pulmadraama kogub tuure! Meghan Markle'i vend ei anna alla: Harry, lõpeta see võlts muinasjutt, jäta Meghan maha enne, kui on liiga hilja

 (14)
Meghan Markle ja prints Harry
Meghan Markle ja prints HarryFoto: David Fisher/REX

Kuninglike pulmadeni on jäänud alla kahe nädala ning mida lähemale suursündmus jõuab, seda meeleheitlikumaks muutuvad nende Meghan Markle’i pereliikmete võtted, kes erinevatel põhjustel on siseringist välja jäetud ja kellega näitlejatari suhted juba aastaid jäised või suisa olematud on. Enim negatiivsust on seni külvanud kuningliku pruudi poolvend Thomas Markle Jr, kellelt saabub ka järgmine piisk karikasse — mees läkitas nimelt prints Harryle käsitsi kirjutatud kirja, milles palub jumalakeeli, et prints päästaks enda ja kuningliku perekonna, kuniks päästa annab, vahendab väljaanne In Touch.

"Mida aeg edasi, seda selgemaks saab asjaolu, et tegu on kuninglike pulmade ajaloo suurima veaga," hoiatab Markle Jr. "Harry, Meghan ilmselgelt ei ole sinu jaoks õige naine, ta on pinnapealne, rikutud ja ennastimetlev inimene, kes naeruvääristab nii sind kui su perekonna pärandit," iseloomustab mees oma poolõde.

"Lisaks kõigele ei kutsu Meghan pulmapidustustele omaenda perekonda, vaid täiesti võõraid inimesi. Kes teeb nii? Sina ja kuninglik perekond peaksite lõpetama otsekohe selle võltsi muinasjutu enne, kui on liiga hilja," jätkab ta kurjakuulutavalt. "Oleks ju võinud arvata, et säärane sündmus nagu kuninglik pulm ühendab ka üksteisest kaugenenud ja lõhutud perekonna, ent ilmselt oleme me Megi jaoks kõik vaid "kauged sugulased"," lõpetab ta.

Tegu pole Thomas Markle Jri puhul sugugi esimese sõnavõtuga ja ta pole ka ainus, kes Meghani suguvõsast on kuninglike pulmade suhtes kriitiline. Perekonna musta pesu on avalikult pesnud ka Meghani poolõde Samantha ja mitmed näitlejatari lapsepõlvesõbrannad. Kuninglik pruut ise on varasemalt meediale öelnud vaid, et ei suhtle kõnealuste inimestega juba aastaid.

Vaata In Touchi valduses olevat kirja SIIT!

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare