TOP 15 | Camilla 70! Alkoholism, narkootikumid ja kuninganna kius: Cornwalli hertsoginna ümber lahvatanud krõbedad skandaalid läbi aegade

 (20)

TOP 15 | Camilla 70! Alkoholism, narkootikumid ja kuninganna kius: Cornwalli hertsoginna ümber lahvatanud krõbedad skandaalid läbi aegade
Foto: Vida Press

Täna tähistab oma 70. sünnipäeva Suurbritannia ja Rahvaste Ühenduse riikide troonipärija, Walesi printsi Charlesi abikaasa Camilla. Teadupärast süüdistas rahva poolt palavalt armastatud printsi esimene abikaasa Diana avalikult Camillat ja Charlesi abieluvälises suhtes ning nimetas seda ka nende abielu purunemise põhjuseks, mistõttu on Cornwalli hertsoginna olnud brittidel pinnuks silmas juba aastaid. Publik meenutab kõige krõbedamaid skandaale, mis naise ümber aegade jooksul on lahvatanud!

Camilla avameelne pihtimus esimesest abieluaastast briti kuningikus peres: see oli kohutav aeg, mida ei sooviks isegi vaenlasele!

Foto: ANTHONY PHELPS, AFP

Cornwalli hertsoginna Camilla Parker Bowles rääkis oma 70. juubeli eel enda sõnul erakordselt avameelselt, milliseid raskusi on ta pidanud briti kunigliku pere pärast üle elama. Kaksteist aastat pärast abiellumist prints Charles’iga tunnistas Camilla, et abielu alguses ahistas ajakirjandus teda nii kohutavalt, et naine elas sisuliselt oma kodus vangis.
Loe edasi...

Kuninglik paljastus: prints Charles semmis enne Camillat tema kauni teisikuga

Foto: TOBY MELVILLE, REUTERS
Seotud lood:

Sue Townsendi on juba ammu nimetatud Camilla nooremaks ja kaunimaks versiooniks ning intrigeerival kombel tulid värskelt avalikuks kõlakad, et särtsakas ettevõtja oleks äärepealt prints Charlesi endale napsanud.
Loe edasi...

Prints Charlesi ja Camilla 40 aastat hästi hoitud saladus tuli ilmsiks!

Scanpix

Loe veel

Prints Charles ja Camilla Parker Bowles kohtusid esimest korda aastal 1974 polomatši ajal ning sealt sai alguse nende armulugu, mis õitseb tänaseni. Kuna Camilla polnud kuningaperele sobiv printsessi kandidaat, abiellus prints Charles leedi Diana Spenceriga. Paraku jäid prints Charles ja Camilla alates kohtumispäevast peale tihedalt suhtlema ja sellel paaril on neljakümne aasta vältel palju ühiseid saladusi. Üks nendest tuli hiljuti ilmsiks.
Loe edasi...

Seks võõrastega, alandused ja paljad naised vannitoas ehk selline oli Camilla abielu

Foto: POOL / Matty Zimmerman

Camilla Parker Bowles on Briti kuningakojas kahtlemata üks kõige skandaalsem naine. Meedia on temast lakkamatult kirjutanud kui kurikuulsast abielurikkujast, kes rikkus prints Charlesi ja varalahkunud printsess Diana abielu. Kuid milline oli Camilla enda abielu Andrew Parker Bowlesiga ja miks pettis ta lõpuks oma abikaasat troonipärijaga?
Loe edasi...

Abielu ikkagi lõhki? Camilla nõuab prints Charlesist lahutamise eest sadu miljoneid

Prince Charles, Camilla Duchess Of York Foto: MAVRIXONLINE.COM

Vahelduva eduga kirjutavad Briti kõmulehed, et naeratavad kuninglikud, kes rõdult lehvitades või kirikusse suundudes rahvale rõõmsalt lehvitavad, on kena fassaad. Kuid mis on nende naeratuste taga? Kõige kuumem uudis on see, et Camilla Parker-Bowles ja prints Charles pole enam kuigi lähedased. Väidetavalt ähvardab Camilla tulevast kuningat lahutusega ja nõuab miljoneid.
Loe edasi...

Miks palee sellise info välja andis? Kuninganna Elizabeth alandas avalikult Camillat!

Scanpix

Kuninganna Elizabeth II ja Camilla Parker-Bowles pole kunagi olnud heades suhetes. Kui vahepeal tundus, et jää hakkab sulama ja kuninganna on oma poja, prints Charlesi abikaasaga leppinud, siis sel nädalal tuli paleest selge signaal, et Elizabethi suhtumine Camillasse on jätkuvalt väga jahe.
Loe edasi...

REETLIK KÄEVÕRU: Printsess Diana sai Charlesi afäärist Camillaga teada juba enne pulmi?

AP/Scanpix

Peatselt ilmuvas Cornwalli hertsoginna Camilla elulooraamatus, mis avaldatakse tähistamaks tema 70-aastaseks saamist järgmisel kuul, paljastatakse uusi detaile tema ja prints Charlesi pikaajalise suhte kohta. Muuhulgas ilmneb, et printsess Diana võis vahetult enne enda ja Charlesi pulma üsna inetul ja reetlikul kombel mehe suhtest oma kauaaegse armukesega teada saada.
Loe edasi...

Julmad naljad! Camilla pandi hobustest rääkima, sest ta meenutab hobust?

Foto: Vida Press

Kuigi prints Charles tegi oma armukesest Camilla Parker Bowlesist juba aastaid tagasi ausa naise, pole julmad naljad hertsoginnast vaibunud. Dokumentaalfilmis "Our Queen At Ninety" rääkisid kõik perekonna liikmed kuningannast. Kõige enam said sõna printsid William ja Harry ning Cambridge`i hertsoginna Catherine.
Loe edasi...

Uus probleem kuningakojas: Camilla sipleb alkoholismi küüsis

Cornwalli hertsoginna Camilla abikaasa prints Charlesiga Camilla venna Mark Shandi matustel Foto: TOBY MELVILLE, REUTERS

Prints Charlesi abikaasa hertsoginna Camilla pole iial teinud saladust, et ta armastab kangemat kraami ja ei ütle suitsust ära. Tõsi, väidetavalt jättis ta mõned aastad tagasi prints Charlesi meeleheaks suitsetamise maha, kuid alkohol on olnud Camillale alati komistuskiviks.
Loe edasi...

Camilla on hulluks läinud? Naine nimetab prints Harryt Diana sohilapseks!

Foto: AFP

Kuningakojas käärib neil päevil hullemini kui vanas viinamarjavaadis. Cambridge`i hertsoginna Catherine ning printsid William ja Harry on kurikuulsa Camillaga tülli pööranud. Kuuldavasti on alkoholiprobleemide käes vaevlev Camilla lisaks kõigele armukade, sest noored kuningliku pere liikmed on meedias palavalt armastatud, samal ajal kui prints Charlesi ja Camillat peetakse igavateks eesliteks.
Loe edasi...

Kättemaks või kius? Kate ja William Camillale oma lapsi ei näita

Cornwalli hertsoginna Camilla Foto: JEREMY SELWYN, AFP

Paistab, et kuningakojas pole prints Williami suhted kasuema Camilla Parker-Bowlsiga kuigi roosilised! Nimelt on prints Charles ja Camilla jäetud kõrvale mitmelt oluliselt ürituselt. Kui prints George sai suvel 2aastaseks, siis sünnipäevakutset vanaisa ja viimase kurikuulus abikaasa Camilla ei saanud. Lisaks on mitu olulist pidu möödunud nii, et Camilla pole enam oodatud. Miks?
Loe edasi...

FOTO: Iga naise suur hirm sai avalikkuse ees teoks - Cornwalli hertsoginna Camilla pidi üle elama Monroe-hetke

Scanpix

Stiilne vanaema Camilla saabus printsess Charlotte'i ristsetele helesinises siidkleidis ja sattus tuuleiili ohvriks.
Loe edasi...

Ajakiri teatab: prints Charles'i abikaasa Camilla on narkoskandaali keskmes!

Camilla Parker Bowles Foto: Matthew Mirabelli, AFP

Kesk kõige tulisemaid kõlakaid, et Camilla püüab Elizabethi veenda trooni Charles'ile andma, et saada kuningannaks ja ahistab rasedat Kate Middletoni, on õhku kerkinud veel üks uskumatu süüdistus - Camilla seotus narkootikumidega.
Loe edasi...

Britid on pahased: kas Camilla peaks kandma samu ehteid, mis kaunistasid Dianat?

Foto: POOL, Reuters

See on lugu, mis juhtus täpselt aasta tagasi, kuid prints Harry Facebooki konto kiskus vana haava taas lahti. Nimelt postitas prints Harry hiljuti oma FB kontole pildi, kus Camilla poseerib prossiga, mida kandis ka tema ema. Inimesed läksid Facebookis seepeale endast välja ja küsisid: kas talle prints Charlesist ei piisa?
Loe edasi...

FOTO: Camilla andis lapsele tagumikuga kuningliku vopsu

Camilla ja Charles Foto: LEON NEAL, AFP

Kuningakojas tekitab see pilt kindlasti elevust - Briti prints Charlesi skandaalne abikaasa Camilla oli nii ametis 3aastaselt Jerrodilt musi saamisega, et andis kogemata tema selja taga seisvale poisile tagumikuga hoobi.
Loe edasi...

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare