Elu Krimmi poolsaarel: vanemate jõhkrat surma pealt näinud 4-aastane laps pandi koos ema-isa laipadega autosse ning masin lükati järve

 (33)

Elu Krimmi poolsaarel: vanemate jõhkrat surma pealt näinud 4-aastane laps pandi koos ema-isa laipadega autosse ning masin lükati järve
Kuvatõmmis videost

Nelja-aastane Krimmi tüdruk uppus, kuna röövlid jätsid ta ühes tapetud vanematega autosse, mille lükkasid järve. 35-aastane Konstantin ja 32-aastane Inna Larkov võtsid ette kahetunnise sõidu koos tütar Arinaga, et osta uus auto, mille kuulutuse nad internetist leidsid. Nad jõudsid väikesesse külla kohale, kus kohtusid kahe mehega, kes enda sõnul olid tolle uue auto omanikud, vahendab Mirror.

Kui ostuhuvilised mees ja naine autost välja astusid, võttis üks meestest välja relva ning nõudis auto ostmiseks kaasa võetud sularaha. Konstantin üritas vastu hakata ning sai tasuks viis kuulihaava rindu. Seejärel pöördus röövel naise poole ning kihutas ka talle kuuli pähe ja rinda. Tapja ja tema kaasosaline võtsid endale 255 000 rubla ehk natuke üle 3600 euro ning mehe mobiiltelefoni ja surusid laibad autosse.

Seda kõike vaatas pealt nelja-aastane tüdruk, kes pandi samuti auto peale ning seejärel lükati masin vette, mistõttu laps uppus. Too tapja läks mõne tunni pärast rahulikult Sevastopoli vanglasse valvurina tööle, kaasas relv, mille sai töökohalt ülesannete täitmiseks, ent kasutas hoopis julma veretöö tarbeks.

Kuvatõmmis videost

Uurijad tabasid mehe nädal hiljem ning too tunnistas kõik kohe üles, seejuures juhatas uurijad ka surnukehadeni ning näitas, kuidas kõik toimus. Politseini jõudis teade perekonna kadumisest, kuna nende naabrid teavitasid korrakaitsjaid, olles mures, et nad polnud laekunud koju ega vastanud ka telefonidele. “Täiskasvanud surid arvukate kuulihaavade tõttu, pärast tapmist pandi nad enda eutosse,” rääkis kohaliku politsei esindaja. “Lapsel polnud ühtegi kuulihaava ega vigastust, ta sunniti autosse elusast peast ning ta uppus.”

Vaata pilte hukkunud perekonnast Mirrorist.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare