VAATA | Uudishimulik madu üritas iga hinna eest majja pääseda, ent vihmaveetoruks maskeerumine luhtus


VAATA | Uudishimulik madu üritas iga hinna eest majja pääseda, ent vihmaveetoruks maskeerumine luhtus
Kuvatõmmis

Kui mõnda aega tagasi vallutas Eesti meedias uudiskünnist Tartu lähistel plehku pannud kolmemeetrine püüton, siis tundub, et austraallastel on sama mure. Queenslandi osariigis üritas üks hiiglaslik isend ühe pahaaimamatu majaomaniku eluruumidesse tungida, vahendab Unilad. Selline tegelane küll pikisilmi oodatud külaliste nimistusse ei kuulu!

Püütonit märganud hirmul austraallane jutustas meediale, et riputas parasjagu pesu kuivama, kui nägi end vihmaveetorukujuliselt majanurgale püsti ajanud mitmemeetrist madu, kes hirmuäratava kiiruse ja vilumusega üha ülespoole ronis ja jõudsalt avatud akende suunas liikus. "Mul polnud aimugi, et nad nii kiiresti ronida oskavad. Poleks ma õues olnud, saanuks me pere 5 minutit hiljem toas ilmselt südamerabanduse väärilise ehmatuse osaliseks!"

Naljaka juhtumi üle on sotsiaalmeedias nalja visanud ka osav sõnasepp, reklaamiguru ja muusik Leslie Laasner: "Austraalia idufirma Pythoonify tuli välja uudsete vihmaveetorudega, mis lähevad ise seina ja kohanduvad vastavalt ilmaoludega. 100% looduslikke torusid saab juhtida lauatelefoniga ja kaikaga, kus iganes sa viibid. Läbimurdelised vihmaveetorud kasutavad efektiivselt kogu vee. Ettevõtte väärtus ületas miljardi dollari piiri juba Pytorain I prototüübi lansseerimise päeval. Lähiajal täieneb mudelivalik veelgi Anacondawise XXL torudega suurtööstustele."

Naer on terviseks!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare