VIDEO | Lollus kuubis! Joobes teismeline toppis muusikafestivalil pea summutisse ja jäi sinna lootusetult kinni

 (20)
VIDEO | Lollus kuubis! Joobes teismeline toppis muusikafestivalil pea summutisse ja jäi sinna lootusetult kinni
Facebook

19-aastane Kaitlyn Storm suutis üllatada tervet maailma, kui hiljuti muusikafestivalil pea summutisse toppis ja sinna lootusetult kinni jäi, vahendab Yahoo News.

Noor neiu nautis oma päeva Winstocki kantrimuusikafestivalil USA-s Minnesota osariigis. Teismeline oli alla libistanud mõned alkohoolsed joogid ja pidas heaks ideeks uurida lähemalt ühe sõiduki väljalasketoru.

Kuigi neiu pea mahtus summutisse kenasti ära, oli tal suuri raskusi selle sealt kätte saamisega. Appi pidi tõttama päästeteenistus, kes saega tülika metallijuraka auto küljest lahti lõikasid.

Kuna USA-s ei ole legaalne alkohoolsete jookide tarvitamine alla 21-aastastel, siis rikkus teismeline ka sellega seadust. Neiu ise suutis asja võtta huumoriga ja kommenteeris kogu asja Facebookis.

"Meil oli kõigil lõbus ja äkki ma nägin seda suurt väljaheitetoru. Ma mõtlesin, et mu pea mahuks sinna täiega hästi ära. Ma proovisin seda, mahtuski. Aga ma ei saanud seda enam sealt välja," rääkis neiu, kes oli summuti poolt aheldatud lausa 45 minutit.

Seotud lood:

""Ma olin veidi segaduses, kuna ma ei näinud, mis mu ümber toimub. Aga ma usaldasin inimesi enda ümber," lisas ta.

Auto omanik ei olnud juhtunust häiritud, mees oli õnnelik, et tüdruk sealt tervelt kätte saadi. Ta ei nõudnud 19-aastaselt isegi kahjutasu.

Video on sotsiaalmeedias kulutulena levinud, kuulus summuti oli mõnda aega isegi kohalikus baaris näitusel.

Vaata lähemalt allpool olevast videost!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare