Kui tahad nautida Paul McCartney hitte, siis peatselt on selleks ainulaadne võimalus! Vali enda lemmik ja osale piletiloosis

 (11)

Kui tahad nautida Paul McCartney hitte, siis peatselt on selleks ainulaadne võimalus! Vali enda lemmik ja osale piletiloosis
Shuterstock

14. mail on Nordea kontserdisaalis võimalus kuulata biitlite ja Paul McCartney maailmakuulsaid hitte, sest palad nagu "Hey Jude", "Eleanor Rigby", "Yesterday" ja "Let It Be", on vaieldamatult kordumatud ja lummavad iga kuulaja.

McCartney karjäär oli edukas ka pärast biitlite laialiminekut, jõudes Suurbritannia ja USA raskesti võidetavatasse edetabelitesse ligi 30 looga, nende hulgas näiteks "Maybe I'm Amazed", "Live and Let Die", "Pipes of Peace", "Band on the Run", "Silly Love Songs" ja Stevie Wonderiga kahasse lauldud "Ebony and Ivory".

14. mail on Paul McCartney ja The Beatlesi lood kõlamas Nordea kontserdimajas Stig Rästa esituses. Täpne lauluvalik on alles segumisel.

Pileteid saab osta SIIT.

Kontserdi korraldab Ekspress Meedia.

Anna teada, milline on sinu lemmik McCartney ja The Beatlesi lugudest. Kõikide hääletajate vahel loosime välja 2 piletit 14. mail toimuvale kontserdile. Hääletada saab märtsi lõpuni.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare