Stig Rästa kevadkontserti piletid on ilus kingitus

 (17)

Stig Rästa kevadkontserti piletid on ilus kingitus
Stig Rästa

Kingi oma kaaslasele mõnus kontserdielamus. 14.mail astub Nordea konterdimaja lavale Stig Rästa, kes esitab Paul McCartney igihaljaid hitte.

LP kontsertsarjas, kus varem on Ott Lepland esitanud Frank Sinatra ja Kadri Voorand Adele´i hitte, on tulemas kolmas kontsert: Stig Rästa esitab Paul McCartney laule. Kindlasti tulevad esitusele ka the Beatlesite hitid.

Stig Rästa kõrval astuvad solistidena üles Oliver Kuusik, Silver Laas, noor lauljatar Emili Jürgens ja The Beatlesi suur austaja Ivo Linna. Stig Rästa arvates on Emili Jürgensi puhul tegemist talendika noore lauljaga. "Emili on oma noore ea kohta ääretult kogenud häälega laulja, kellega stuudiotöö sujub eriti lahedalt. Temal tasub kindlasti kõrva ja silma peal hoida, sest tegu on ilmselgelt tulevase Eesti tuntud lauljaga," rääkis Rästa.

McCartney on vaieldamatult popmuusika ajaloo üks edukaimaid heliloojaid. Kokku on maailma muusikatööstuse üks säravamaid tähti McCartney kirjutanud üle 50 laulu, mis on jõudnud paljudes riikides singlimüügi edetabelis esikohale ning üle 100 laulu, mis on jõudnud esikümnesse.

Osta pilet Piletilevist. Ilus kingitus naistepäevaks nii endale, kaaslasele kui ka sõbrannale!

Kontserti korraldab Ekspress Meedia.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare