Anname hoogu! Kaubikusse kolinud perekond loosib hea õnne korral oma omapärase ratastel kodu välja

 (15)
Anname hoogu! Kaubikusse kolinud perekond loosib hea õnne korral oma omapärase ratastel kodu välja
Kuvatõmmis YouTube videost

Kolmeliikmeline Eesti perekond otsustas üheksa kuud tagasi kõik oma vara maha müüa ja ehitada väiksest kaubikust ratastel elamine, nüüd koguvad nad Hooandjas raha, et oma seiklustest dokumentaalfilm valmistada. Kui annetusi koguneb piisavalt, siis loositakse pere kodus olev mikrobuss annetajate vahel välja.

Lifeisaview blogi pidavale kolmeliikmelisele perekonnale on tänaseks hoogu andnud üle 170 inimesi, kui kogutakse 350 protsenti vajaminevast summast, siis leiab noortele armsaks saanud ratastel kodu annetajate seast uue omaniku.

Eero (28), Mari-Anne (27) ja Aleksander (4) otsustasid eelmisel aastal perega müüa maha suurema osa nende isiklikest asjadest, vahetada sõiduauto ligi 20-aastat vana valge kaubiku vastu ja võtta ette senise elu suurim seiklus. Nad kolisid 3. oktoobril oma pisikesest Pärnu korterist veelgi väiksemasse kaubikusse ja alustasid reisi Euroopasse. Tänaseks on nad elanud üle 8 kuu kaubikus.

Kõiki huvilisi hoiavad nad kursis oma Youtube’i kanalil, kuhu laevad regulaarselt üles eestikeelseid videoid reisist, seiklustest, raskustest ja rõõmudest, mida kõike pakub teelolek ja kaubikus elamine.

Hoogu saad noortele anda siit!

Ole nende tegemistega kursis siin!