Arvad, et sul on ideaalne noormees? Loe, millised kümme omadust on ühel suurepärasel kaasal

 (5)
Arvad, et sul on ideaalne noormees? Loe, millised kümme omadust on ühel suurepärasel kaasal
Shutterstock

Tugevad suhtes põhinevad palju rohkemal kui suudlustel, lilledel ja üllatusena valmistatud hommikusöökidel, mis tuuakse voodisse. Loe, millised kümme omadust on ideaalsel kaasas ja kuidas saad sellest aru.


1. Ta on iseenda peremees. See on tugeva ja enesekindla mehe omadus. Ta jagab oma aega, tal on prioriteedid selgelt paigas ja ta teab täpselt, mida teeb ning milline on tema siht elus. Elukaaslasena on ta sulle pühendunud ega loobi lubadusi õhku. Ta võtab oma tegude eest vastutuse ja on alati olemas.

2. Ta suhtleb selgelt ja ausalt. Usaldusväärne mees on sinuga alati avatud. Tead kindlalt, milline on teie suhe ja kuidas ta sinusse suhtub. Ta ei manipuleeri faktidega ega valeta sulle. Kui ta tunneb, et midagi on valesti, siis ütleb ta seda sulle. Ta proovib leida probleemidele lahendusi ega näe sind endast halvemana.

3. Tema kohalolu tekitab sulle turvatunde. Ta näeb sind võrdsena ja mõtleb alati ka sinule, kui otsustab midagi tähtsat. Ta ei kiusa sind ega nöögi su kallal. Vahel võite teineteise üle nalja visata, aga see pole pahatahtlik. Lisaks toetab ta sind sinu tegemistes. Ta soovib tunda su armastust.

Seotud lood:

4. Ta on rüütellik, sest ta soovib seda olla. Ta ei ole sinu vastu hea sellepärast, et oleks selleks kohustatud. Hea mees tahab sulle teha üllatusi, sest talle meeldib see.

5. Ta ei eelda sinult midagi vastu. Kui ta kingib sulle midagi või valmistab üllatusliku hommikusöögi, siis ta ei oota, et järgmisel hommikul oled sina kandikuga talle hommikusööki serveerimas. Ta teeb neid asju, sest see pakub talle endale rõõmu. Hea mees saab endaga ise ka hakkama ja tema eest pole vaja hoolt kanda. Küll aga löövad tal silmad särama, kui valmistad ise talle mõne toreda üllatuse.

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare