Eesti noormees läks rahva toel ülemaailmset konkurssi juhtima

 (34)
Eesti noormees läks rahva toel ülemaailmset konkurssi juhtima
Hans Markus Antson

20-aastane Hans Markus Antson on ekstreemse Fjällräven Polar polaarekspeditsiooni rahvusvahelisel konkursil tõusnud Eesti rahva toel üldarvestuses esimeseks.

Täna õhtul möödus ta ligi nädala esikohal olnud rumeenlasest ja seda kõike tänu hääletajatele!

Antsoni poolt on hääletanud juba üle 16 000 eestlase! Et tema edu säiliks kuni konkursi lõpuni 10. detsembrini, saab tema toetuseks hääle anda siin.

Konkursil osutuvad väljavalituks need, kelle poolt oma maal hääletab kõige rohkem inimesi. Arvestades Eesti väiksust, on tulemus seda muljetavaldavam.

Eesti kuulub sellel konkursil "Other Countries" arvestusse, mis tähendab, et eestlasest osaleja peab rinda pistma kümnete teiste riikide esindajatega.

Hans Markus Antson on noor loodushuviline ja loodusfotograaf, kes võtab osa selleaastasest Fjällräven Polar ekspeditsiooni konkursist. Tegemist on viiepäevase koerarakendi sõiduga Norra, Rootsi ja Soome piirialadel, mille jooksul sõidetakse läbi 300 km.

Konkurents on tihe, kuid tema osalemist on toetanud juba Eesti Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves, Evelin Ilves, mitmed ettevõtjad, kultuuritegelased ja meediaväljaanded.