FOTOD ja VIDEO: Õnnepisarad! Delfi ja Tradehouse valisid säravaimaks koolilõpetajaks Reelika Tiismaa: oli üks väga ilus hetk!


Delfi ja Tradehouse otsisid 2016. aasta kõige säravaimat koolilõpetajat ning tänasel Ilumessil osutus selleks tulevane raamatupidaja Reelika Tiismaa!

10 finalisti hulka kuulusid lisaks võitjale Hristina Parimskaja, Triin Jõemets, Kristin Poljakov, Merilin Unt, Janelys Kirjutaja, Ly Hansti, Kerlyn Kisla, Heidy Soovik ja Marilin Kotsar.

Neiud kandsid Perit Muuga kleite ning kõrvarõngaid.

Finalistide seast tegi valiku žürii, kuhu kuulusid ürituse patroon Getter Jaani, moedisainer Perit Muuga, modell Kätlin Hallik, Tradehouse ilukaubamaja esindaja Vivian Rannajõe ning Noorte Hääle toimetaja Deivi Kivi.

Kuigi žürii arvates olid kõik neiud imekaunid ja võitu väärt, sai valituks Reelika, kellest õhkas žürii arvates enim siirust ja sära.

Tradehouse pärjas võitja üle suurepäraste auhindadega: 500€ väärtuses ilutooteid Tradehouse ilukaubamajast, fotosessioon, meik ja soeng lõpetamiseks Getter Jaanilt ning imekaunis lõpukleit Perit Muugalt.

Loomulikult ei lahkunud ka teised finalistid tühjade kätega, vaid Tradehouse'i poolt välja pandud kinkekottidega!

Vaata intervjuud Säravaima koolilõpetajaga!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare