FOTOD | Kas tema on maailma kõige seksikam vanaema? 36-aastane naine: ma olen oma tütrele nagu õde

 (15)

FOTOD | Kas tema on maailma kõige seksikam vanaema? 36-aastane naine: ma olen oma tütrele nagu õde
Instagram /@CarrieHilton

36-aastast Carrie Hiltonit nimetatakse maailma kõige glamuursemaks vanaemaks, kaunis Briti naine tunneb, et ta 17-aastane tütar on talle pigem nagu õde, vahendab Mirror.

Naine on saanud üsna tuntuks tänu oma suurepärasele välimusele ja sellele, et ta sai vanaemaks kõigest 35-aastaselt. Carrie sünnitas oma esimese lapse 18-aastasena ja tema tütar sai emaks 17-aastasena.

Naise 17-aastast tütart Clarice’i peetakse pigem tema õeks. "Inimesed on alati üllatunud, kui kuulevad seda, kuidas Clarice mind emaks kutsub. Veel vähem usuvad nad seda, et ma olen vanaema. Mõnikord ütlen ma hoopis, et olen Clarice’i õde," naeris naine intervjuus Briti ajalehele.

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

Carrie tunnistab, et tema suurepärane välimus ei ole ainult tervislike eluviiside tulemus, ta on üle 14 000 euro kulutanud ka kosmeetilisele kirurgiale. Naisel on kunstrinnad, hammaste lumineerid, juuksepikendused ja ripsmepikendused. Näkku laseb naine regulaarselt botuliintoksiini süstida.

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

Ennast glamuurivanaemaks pidav naine käib viis korda nädalas jõusaalis ja hoiab ennast erinevate treenigutega vormis. Tuleb tõdeda, et Carrie näol ei ole tegu siiski maailma kõige noorema vanaemaga. See tiitel kuulub Rumeeniast pärit Rifca Stanescule, kes sai vanaemaks juba 23-aastaselt.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare