FOTOD: Millised on aasta parimad noortevaldkonna algatused?


FOTOD: Millised on aasta parimad noortevaldkonna algatused?
Foto: Meeli Küttim

9. detsembril kuulutati Kadrioru lossis viiendat aastat välja noorsootöö aasta teod, parimad koostööprojektid ja noorsootöö arendamisse enim panustanud noorsootöötajad. Õhtut juhtis Eesti Draamateatri näitleja Lauri Lagle.

Aasta teo tiitli said erivajadustega noortele skaudiüksuse loomine, Sõmerus Näpi noortekeskuses tegutsev minifirma PUH ja MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus TANKLA loomine, viimane neist on Valgamaa noorsootöötajate katusorganisatsioon.

Pikaajalise panuse eest noorsootöösse pälvisid tunnustuse noorteühenduse Juvente tegevjuht ja Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse projektijuht Heidi Paabort, Rõuge vallavalitsuse noorsootöö spetsialist Kerli Kõiv ja Suure-Jaani Vallavalitsuse spordi- ja noorsootöö nõunik Mati Adamson.

Parima koostööprojekti tiitli pälvisid Saaremaa noorteühendus Just See, SA Kesk-Eesti Noorsootöö Keskus ja Tartus tegutsev noortekeskus Lille Maja.

“Kestev traditsioon on märk, et riik pöörab noorsootööle järjest enam tähelepanu,” sõnas haridus- ja teadusministeeriumi asekantsler Madis Lepajõe. Tunnustas Eesti Noorsootöö Keskus.


2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare