"Aastal 1991 hakkasin kõikidelt tööletulijatelt seda küsimust küsima ja olen seda küsinud kogu selle aja, ka Ukrainas, Lätis, Leedus ja viimati näiteks Teenusmajanduse Koja uue tegevjuhi kandidaadilt," jutustas Jehe Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!"
.

"Tegelikult see ei ole üldse oluline, mida inimene vastab -  kas ei või jaa. Kohe peale seda küsimust tuleb kohe järgmine ja see on "Miks?". Ja vot see on see, mis annab inimesest pildi. Kui inimene vastab ei, aga ta on avatud mõtisklema, et miks ta ei usu - näiteks ta vastab, et ei tea. Siis uurin, et kas ta molekulaarstruktuuri usub - inimene vastab, et jah, sest koolis õpetati - aga ka seda pole enamus ju ise mikroskoobist vaatamas käinud ja oma silmaga näinud. Aga kui koolis õpetataks UFO-dest, Igor Volke oleks näiteks üks lektor ja see oleks tavaline õppeaine? Ja siis hakkab teema arenema, inimene läheb lahti, arutleb. Õige vastus on, et ta lihtsalt ei tea, ei ole teadvustanud, pole isiklikku kogemust."

Jehe nendib, et see küsimus on enamus inimesi avanud. "Aga kui näiteks satub inimene, kes ütleb, et "Ei, ei ole näinud. Ma ei usu ühtegi asja, mida ma näinud ei ole!" - no mida sa sellise inimesega teed koos pikalt? Mina ei oska. Või ütleme nii, et ma pean oma energiat liiga kalliks selleks, et kulutada seda nii kinniste inimeste peale."

Kuula Ingrid Peegi R2 saadet "Hallo, Kosmos!", kus Jehe räägib lisaks eelpoolmainitule ka majanduse ja meedia võimalikest tulevikuarengutest SIIT.